Skip to content

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy z kilkuletnim doświadczeniem. Na co dzień pracujemy w Przychodni Weterynaryjnej Pro-Vet w Łodzi. Współpracujemy również z klinikami z województwa mazowieckiego, w których wykonujemy konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi chirurgiczne. 

IMG_0022
Adam Cyniak (Specjalista - chirurg, lekarz weterynarii)

Ukończyłem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Swoje doświadczenie zdobywałem m. in. na stażu w Klinice Weterynaryjnej Rembackens Djurklinikw Szwecji. W 2018 roku uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Stale podnoszę swoje kompetencje i wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych warsztatach, szkoleniach i konferencjach z zakresu ortopedii oraz chirurgii miękkiej. Oferuję pomoc w leczeniu i diagnostyce chorób takich jak dysplazja stawów biodrowych, zerwanie więzadła krzyżowego, złamania kości, nieprawidłowości w ukształtowaniu podniebienia miękkiego i wiele innych.

IMG-20210720-WA0003
Michał Fiejdasz (Lekarz weterynarii)

Ukończyłem studia weterynaryjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Podczas studiów pracowałem w całodobowej klinice, gdzie zdobywałem doświadczenie w chirurgii, ortopedii oraz intensywnej terapii. Podnoszę swoje kompetencje na konferencjach i szkoleniach. Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na ortopedii i chirurgii miękkiej. Interesuję się również diagnostyką obrazową oraz położnictwem.